Pikniki

realizowane w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

.

UFO porywające krowę

Piknik z okazji pierwszego dnia jesieni. Uczestnicy podzielili się na drużyny, zadaniem każdej z nich było przyniesienie darów jesieni. Po powrocie i prezentacji owocnych zbiorów na uczestników czekały przekąski w postaci hot-dogów z grilla oraz słodkich upominków. Na koniec przyszedł czas na tańce i harce w ostatnich promieniach wrześniowego słońca. Wnioskując z zadowolonych min, wszystkim podobała się zabawa.

Z powodu zagrożenie epidemiologicznego zamiast jednego pikniku, zostały zorganizowane dwa mniejsze pikniki dla młodszych oraz starszych uczestników. Drugi piknik, który odbył się w ostatnim ciepłym wrześniowym dniu. Bardzo przyjemne spędziliśmy wspólnie czas, ciesząc się wrześniowym słoneczkiem, delektując się hot-dogami z grilla. Był też czas na pląsy przy muzyce.