#40MilionówSerc

Projekt we współpracy z Fundacją Pomaganie Jest Trendy, Artur Barciś, Piotr Świerczewski i Kuba Bielak wzięli udział we wspaniałym rajdzie 30. sierpnia 2020 r. Była to gratka dla miłośników wrażeń motoryzacyjnych. Na imprezie udało się zabrać dla Szpitala w Kaliszu łącznie (gotówka + środki ochrony) równowartość 4552 zł.

Charytatywna impreza pod hasłem „Charity Ride With The Stars„, w trakcie której uczestnicy mogli sprawdzić się i poczuć emocje na symulatorach dachowania, symulatorach jazdy pod wpływem używek czy przeżyć na własnej skórze zderzenie w ramach projektu #40MilionowSerc.

Wizualizacja monety. Na awersie wcześniak leżący na dłoni
Baner Rajdu z Gwiazdami - przedstawia samochód wyścigowy i loga organizatorów oraz sponsorów

Główną atrakcją imprezy był turniej “Charity Ride with The Stars”, gdzie pod okiem Kuby Bielaka zmierzyli się na torze poślizgowym aktor Artur Barciś z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej Piotrem ŚwierczewskimDla uczestników przygotowana była również akcja ratownicza, w której wymienione gwiazdy ratowały poszkodowanego w wypadku wspólnie ze strażakami oraz pracownikami kaliskiego szpitala – w ramach tej akcji gwiazdy udzielały pierwszej pomocy oraz brały udział w rozcinaniu pojazdu, z którego wydobywano poszkodowanego.

Celem imprezy była zbiórka poprzez sprzedaż cegiełek – specjalnie stworzonych monet o nominale 40 Milionów serc.

Impreza oraz jej promocja  w całości sfinansowana została ze środków dotacji przyznanej przez fundację PZU oraz od sponsorów (Auto Centrum Lis, Podano, Kids Club Park, Vixon Media, Todos, Mennica Sudecka.

Relację z rajdu można obejrzeć naszym kanale.

Uczestnicy rajdu stojący obok samochodu - Kuba Bielak, Artur Barciś, Piotr Świerczewski
Radio Centrum

Popularny aktor – Artur Barciś, profesjonalny trener i ekspert w dziedzinie techniki jazdy – Kuba Bielak oraz piłkarz i zawodnik MMA, Piotr Świerczewski już w tę niedzielę odwiedzą Kalisz. W kaliskim Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy przy ulicy Braci Niemojowskich 3 odbędzie się impreza charytatywna „Charity Ride With The Stars”. Jej celem jest wsparcie finansowe kaliskiego szpitala na zakup środków ochrony osobistej.

Idź do serwisu
Fakty Kaliskie

Gwiazdy za kółkiem dla kaliskiego szpitala. Charytatywna impreza już w tę niedzielę

Idź do serwisu